درباره ما

اگر از محیط زندگی خود راضی نیستید قبل از فکر کردن به جابجایی یا بازسازی بدون نظر کارشناسی با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. بازسازی موفق می تواند محیط خسته کننده و نا خوشایند شما را به محیطی دلپذیر تبدیل کند. برای بازسازی موفق باید برنامه ریزی دقیق انجام شود در غیر این صورت بازسازی غیر اصولی و بدون برنامه علاوه بر هزینه نا متعرف نتیجه دلخواه هم نخواهد داشت که نهایتا بازسازی موفقی نخواهد بود. برای رسیدن به بازسازی موفق موارد زیادی را باید مورد توجه قرار داد. مواردی چون آنالیز کامل فضا و شناسایی معایب و پتانسیلها، طرح کلی و اطلاع ازنحوه ی اجرای صحیح، آگاهی از میزان تغییرات و هزینه ها، و مشاهده و رضایت از طرح اجرایی قبل از شروع کار.
بدین منظور شما می توانید به ما اطمینان کرده زیرا برای ما طراحی ایده عال یک معنی دارد و آن رضایت مشتری است. در مجموعه یاشیل دیزاین تمامی طرحها بر اساس سبک و شیوه زندگی شما ارائه می شود. در گام نخست شما تمامی عادتها و خصوصیات شخصی که در نحوه زندگی شما تأثیر دارد را با ما در میان گذاشته و سپس بعد آنالیز کامل فضای شما توسط ما طرح نهایی به شما ارائه می شود.

همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما و راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان 021-44448797

همکاران ما

خدمات ما

هم اکنون تیم طراحی و فنی شرکت یاشیل دیزان آماده با برترین مهندسان و تکنیسین ها، آماده انجام طراحی و خدمات برای شما عزیزان میباشد.